AHŞAPBU EĞİTİM ARAÇLARI

Hakkımızda

“Gelecek çocukların olacak” İlkesiyle hareket eden firmamız, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine yönelik materyal üretimini sürdürmektedir.

Her türlü materyalin üretimine ve geliştirilmesine devam etmektedir.
Ahşapbu Eğitim Araçları eğitim sektörünün ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Tüm öğrencilerimiz için her biri kendi alanında uzman kadromuzla kendi ürettiğimiz araçları sizlere sunmaktadır.

Ahşapbu Eğitim Araçları, çocukların gelişimine fırsat sunan, bilinçli çevre yapılandırmasını oyunlar aracılığıyla sağlayan ürünleriyle sizlerle buluşuyor.

Ürünlerimiz

Ahşapbu Eğitim Araçları, çocukları eğlendirirken gelişimlerine katkıda bulunan özel eğitim materyalleri sunar. Her ürün, genellikle ömür boyu kullanılan yeteneklerin gelişimine destek verir. Bebeklikten itibaren bilinçli ve yeterli uyaranlarla erken dönemde beceri geliştirmek, çocuğun gelişimine büyük katkı sağlar.

Ahşapbu Eğitim Araçları olarak amacımız; çocukları tanımak, duygularını ifade etmek, öğrenmeye hazır olmak. Aynı zamanda zamanı verimli kullanmak, sosyal becerileri geliştirmek ve hayatla barışık, mutlu bireyler yetiştirmektir.

AHŞAPBU EĞİTİM ARAÇLARI

Araçlarımızla eğitim kurumlarınıza değer katıyoruz.

2016
KURULUŞ YILI
1000+
MÜŞTERİ
100+
PROJE
250+
ÜRÜN ÇEŞİTİ

MARKA TESCİL BELGEMİZ